İlk Ve Tek Hakan Balta Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlk Ve Tek Hakan Balta Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Anılarınızz .. (A)

2 posters
YazarMesaj
ElifMor.
Admin
ElifMor.

Anılarınızz .. (A) Empty
MesajKonu: Anılarınızz .. (A)   Anılarınızz .. (A) Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 12:01 am

İşte yaşadıgınız en güzel anları paylaşın bizimle.. (:
http://hakanbaltafan.eniyiforum.org
ElifMor.
Admin
ElifMor.

Anılarınızz .. (A) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarınızz .. (A)   Anılarınızz .. (A) Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 9:48 pm

Ah ah =D
İlk Hakanı gördüğümde , cok heycanlandm arabası bi geldi arabanın önünde duruyorum.içinden mehmet topalla hakan cıktı benm elim ayagım titriyo tabi.
Sonra gittm yanına ftgrf cekileblrmyiz dedm tabi dedi hemn cok ciddi görünüyodu ilk cok korkmustum ama gercektende bukadar iyi bi ftbolcu yoktur heralde..
Cekldk birkaç resm imzalattm idmandan,güldü içeri girdi.3 saat cıkısını bkledm cıktı yanına gittm yne bu sefer 2 arkads daha var yanımda bi tanesi küçüklerin futbol okulunda oynuyo.Hakan onunla konustu.ben o arada tabiki video cekmekteym =D diğer arkadasım hakana bi bakıp gülermisnz dedi.HAKAN O SIRADA BAKTI KAMERAYA VE GULMEYE BASLAADI. ben zaten hayatta degldm sanırım Very Happy:D sonra bnde bi kaç soru sordum cagrı hakkında falan.konustuk telefonu caldı arabasına bndi bnde düşündüm mhmet topalı bkliyodu mehmet topal glnce gidickleri onlarn arabasının gdicekleri yerden önlerinden gtmeye basladk yavas yavas bnm formamın arkasnda tabiki hakan b. 22 yazıo. okudu sanırım cnkü arabanın önünden gdioduk.Mhmet topal gldi.bindi bi bktm arkadn araba gelio hakanın arabası bu BZE BAKIP EL SALLAYIP SONRADA ARABANN KORNASINA BASMAZ MI ? bennn artık sok gecirdim yani.. ve cok sevndm bi ftbolcunun onu yapması havalı olmadıgını gösterir havalı olsa ble o gun enazndan cok cok cok iyiydi hayatımın en guzel günüydü..

♥ ♥
------------------------------------------------------

Derya ablayla cagrıyıda bi alşverş merkeznde gördum direk karsıma cıktılar. Ben böle aaa oldm arkadasıma baktm oda bna baktı elinde ppuset vrdı yanında bi adam bide kadın vrdı btane pusettede çağrıcıgım vrdı.Uyuyodu tabi... O gunude hc bi zamn unutamam. (L)♥ ♥

29.07.08 !
Anılarınızz .. (A) Almaimzaavtr13

Benim cekimim kendi resmimde var ama koymak istemedm (:
ElifMor.
Admin
ElifMor.

Anılarınızz .. (A) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarınızz .. (A)   Anılarınızz .. (A) Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 9:56 pm

Tarııh : 25.06.09*
Yınee görduum (:
ama cok durgundu Sad deniz ablayı sordum derya ve cagrıyı cok sevdiğimi söledi saol canım dedi. EVLİ VE COCUKLU roportajını imzalattım elif'e sevgilerle deyp imza attı fotogrf cekldik aldıgım hediyelerden bahsettm ulastıgını sordum Very Happy konustuk braz fotgrf cekldkten snrada gitti.Tum ftbolcular gbi parmak arası terlik giymiişti Very Happy
İlk gördugum kadr heyecanlanmadım ama ynede kalbım duruyodu Very Happy Derya abla olsaydı orda bana nolurdu acaba cok merak ediyorum Very Happy:D

Anılarınızz .. (A) 34067437
Anılarınızz .. (A) 77524144
Anılarınızz .. (A) 92150797
*aRceRenDa*

*aRceRenDa*

Anılarınızz .. (A) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarınızz .. (A)   Anılarınızz .. (A) Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 9:39 am

Ne kadar şanslıymışsın Smile.
Ben birde Batuhan Karadeniz hastasıyım. Onunla Eskişehir'de Trabzon maçından sonra tanışmıştık. Fotoğraf çektirdim. Çok tatlıydı. Ama acelesi olduğundan sadece ''Teşekkürler'' diyebildim. Çok şeker bi insan. Onu gerçekten çok seviyorum Smile. Aynı Arda'mı sevdiğim gibi
ElifMor.
Admin
ElifMor.

Anılarınızz .. (A) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarınızz .. (A)   Anılarınızz .. (A) Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 5:33 pm

ARDA COK IYI YA HELE TESADUS KARSILASMALARIMIZ EN GUZELİ Very Happy
*aRceRenDa*

*aRceRenDa*

Anılarınızz .. (A) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarınızz .. (A)   Anılarınızz .. (A) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 4:47 pm

Evet canım (:. 29 Ağustosta gördüm ben de (: Yani daha yeni (: Çok tatlıydı yaa (: Hakan abiyi de gördüm. Eskişehir maçı için gelmişlerdi (: süperdi yaa (:

Anılarınızz .. (A)
1 sayfadaki 1 sayfası