İlk Ve Tek Hakan Balta Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlk Ve Tek Hakan Balta Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İletmek istedikleriniz..

+15
leyla
44DamLa_22HaKan
!!TuBa!!
hanife
hknblt
Mun0o40
juniorcan
ultraslankiz
ungratefulll
hatice
hakan_ezgi
ikizler
Hakan_
hakanbaltaci=)
ElifMor.
19 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
ElifMor.
Admin
ElifMor.

İletmek istedikleriniz.. Empty
MesajKonu: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 11:15 pm

Hakan baltaya iletmek istedikleriniz..
http://hakanbaltafan.eniyiforum.org
hakanbaltaci=)

hakanbaltaci=)

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 12:51 pm

hakan baltayi cok sevdigimi yaki$ikli odugunu cok gzl futbol oynadigini ve ona mutluluklar diledigimi iletmek isterim onu gormek istiyorum Very Happy
http://hakanbalta.forumm.biz
Hakan_

Hakan_

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 6:40 pm

ben hakanı çok seviyorum insallah biqün qörürüm

çok yakısıklı tatlı onun icin kullanılabilicek bircok kelime war hanqisini kullansam bilmiyorum her yönüyle mükemmel bi insan bence

futboldada çok basarılı oftaş macında attıqı qolle bunu herkese kanıtladı zaten

ben bi qalatasaraylı olarak sunu söyleyebilirimki fenerbahceye bile qitse emre belözoqulunun fanlarının yaptıklarını asla yapmam nereye qiderse qitsin ben onu hep sevicem

insallah milli takımdada galatasaradada qolleriyle bizi mutlu edicek..
ikizler

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 2:33 pm

çağrı hakan çok tatlı yha

En son ikizler tarafından Cuma Ocak 30, 2009 4:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
hakan_ezgi

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimeCuma Ekim 24, 2008 3:10 pm

hakan seni çooookkkkkkkkkkkk seviyorum anlatamıorum ama ne kadar cok sevdıımııııı
hatice

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 10:03 pm

ya arkadaşlar daha çok resim falan gibi şeyler koysak galiba yeni açıldı bu site zenginleştirelim lütfen
ungratefulll

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 1:44 pm

ben onu çkkk sefiorm ve onu bi kere olsun yakındn görmek bana yheterdi
ultraslankiz

ultraslankiz

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 7:44 pm

Bende Hakan Abicimi cok seviyorum insallah tekrar görmek nasip olur.acaippppp sekilde seviyorum ama off off kanitliyamiyorum ya Amaa insallah yazdiklarimi okur.
Derya ablamada sevgilerimi yolluyorum.Cagriyida kooocamann öpüyorum.Abicim sana basarilar diliyorum.Seni cok seviyorum.Sen benim birtanecik Abimsin sana kiyamamm gurban olurum.Derya ablamidaaa kocamann öpüyorum.
Ben tek Hakan Balta degil HAKAN_DERYA_CAGRI BALTA FaNiyim bunuda burdan söyliyimmm..insallah okursun abicimm...UltrAslanKiz19
juniorcan

juniorcan

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 1:38 pm

Hakan baltayı çok seviyorum onun gibi bir sol kanat oyuncusu tanımıyorum I love you hakan kadir balta
Mun0o40

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 1:32 am

Yaa Hakan Balta ile gurur duyuyorum, Hakan'dan baska hicbir sol bek bu kadarr
Iyi ve Yakisiklii olamaz:)

Keskee onu bendee birkere olsada gorebilsem ama c0k zor:D

Insallah Hakan Hollanda'yada gelirsiniz mac icin ozmn gorurum insallah:)
ElifMor.
Admin
ElifMor.

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 7:35 pm

Yazdıklarınız için tesekkürler.
Kendisine iiletilicektir.
http://hakanbaltafan.eniyiforum.org
hknblt

hknblt

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 7:04 pm

HAKAN BALTA'yı ÇOOOOOOOOOK ama ÇOOOOOOOK SEVİYORUM ONU DA GÖRMEYİ O KADAR ÇOK İSTİYORUM Kİ ANLATAMAM.ONA AİLESİYLE MUTLULUKLAR,HAYATIN DA DA BAŞARILAR VE SAĞLIKLI GÜNLER GEÇİRMESİNİ DİLİYORUM. Very Happy Very Happy:D:)
hanife

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 5:04 pm

ONU ÇOK SEWİYORUM ONA BNM İÇİN YARIN GOL ATMASINI İSTİYORUM O DEFANSIN GEÇİLMEZ KALESİ GALATASARAYSIZ HAKAN BALTA OLMAS Kİİ
hanife

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 10:06 pm

konya maçındaki mücadelenizden dolayı hepinizi kutluyorum başarılarınızın devamını diliyorum bu sene hem ligde hemde uefada şampiyonuz SENİ SEWİYORUM
!!TuBa!!

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimePerş. Mart 05, 2009 8:28 pm

Hakan Balta'yı çok seviyorum.İnş.bir gün bende görürüm.
Ayrıca futboluna ve sahadaki soğukkanlılığına çok çok hayranım...
hanife

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 4:32 pm

UEFA DA 2-0 KEN 2-3 OLMASI ÇOK ŞAŞIRTICI VE Bİ O KADAR ÜZÜCÜ OLSAA ARTIK ZAMANI GELDİ VE SİZ ŞİMDİ ŞAMPİYON OLMANIZ LAZIM VE OLCAZ BN BUNA İNANIYORUM ŞAMPİYON OLAMASANIZDA 12 NİSANDA OLACAK FENERBAHÇE MAÇINI NE OLUR KAZANIN YALVARIRIM.BİRDE BİZ YENİLDİK ARTIK BİZİ TARAFTARIMIZ O KADAR DESTEKLEMEZ DİYE SAKIN DÜŞÜNMEYİN ÇÜNKÜ YENSENİZDE YENİLSENİZDE ASLA ŞUNU AKLINIZDAN ÇIKARMAYIN BİZ SİZİN SONSUZA KADAR ARKANIZDAYIZ BU SÖZLERİM SADE SANA DEĞİL TÜM TAKIM ARKADAŞLARINA AMA BU SÖZÜM SANA SENİ SEWİYORUM Sad ŞİMDİ ŞAMPİYON OLUN VE HERKEZE GÖSTERİN ŞAMPİYONLAR LİGİNDE NELER YAPACAKLARINIZICVP BEKLİYORUM HAKAN Very Happy
hanife

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimePtsi Mart 23, 2009 4:26 pm

BUGÜN BELKİDE ÇOK KİŞİDE MESAJ ALACAKSIN ANCAK ŞUAN OKUDUĞUN EN FARKLISI.TÜMÜYLE SEVGİYLE YAZILMIŞ BİR MESAJ.İYİKİ VARSIN İYİKİ SENİ GÖRDÜM HAYATIN HEP SENN DİLEDİĞİN GİBİ OLSUNEŞİN VE ÇOCUĞUNLA MUTLU NİCE YILLARA SENİ SEWİYORUM UNUTMADIM BAK DOĞUM GÜNÜNÜ Very Happy EE ARTIK İSPANYA MAÇINDA GOL ATARSIN Very Happy
Mun0o40

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimePtsi Mart 23, 2009 8:48 pm

Hakan Dogum gunun kutlu olsun;)

Nice yillara Smile
44DamLa_22HaKan

44DamLa_22HaKan

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 7:44 pm

Onu COOOOOOOOOOOOOOK SEVDIGIMI iletmek isterim
leyla

leyla

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 6:55 pm

ben leyla hakan baltayı çok seviyorum sırf hakan için florya metin oktay tesislerine gidicem onunla fotoqraf çekinmeyi çok istiyorum çok yakışıklı=)bu arada çagrıyı benim için öpsün hem arkadaşlarım artık benden bıktı hakan hakan diye üzerime hakanın 22 numara formasını giyip floryaya gitcem bu yaz orda hakan beni görür artık
hakanbaltaci=)

hakanbaltaci=)

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimeC.tesi Nis. 18, 2009 11:43 am

leyla demiş ki:
ben leyla hakan baltayı çok seviyorum sırf hakan için florya metin oktay tesislerine gidicem onunla fotoqraf çekinmeyi çok istiyorum çok yakışıklı=)bu arada çagrıyı benim için öpsün hem arkadaşlarım artık benden bıktı hakan hakan diye üzerime hakanın 22 numara formasını giyip floryaya gitcem bu yaz orda hakan beni görür artık

onu görürsen bizden slm söyle cnm Very Happy
http://hakanbalta.forumm.biz
eco_94

eco_94

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 4:52 pm

Onu çok seviyorum hangi takımdan olursak olalım bu sevgi takım farketmez.I love you Hakan Balta
leyla

leyla

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 3:17 pm

tabiki ne demek qidince hepinizden selam söylerim baqşüstüne ama teq hakanla çeqinmicem ardayla flnda öncelik(HAKANIN) lol! Smile Smile
derya balta

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 11:29 am

lol! lol! HAKAN SENİ SEVİYORUM lol! lol!
cheers cheers SÜPERSİN cheers cheers
eco_94

eco_94

MesajKonu: Geri: İletmek istedikleriniz..   İletmek istedikleriniz.. Icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 7:03 pm

Seni çok seviyorum Hakan Balta.Çok iyi kalpli,yakışıklı,hatta mükemmel bir insansın.Çok iyi birisin.Sana söylemek istediklerim bu sayfalara sığmaz.Çok iyi bir futbolcusun.İşini büyük bir ciddiyetle yapıyorsun.Hepimiz sana hayranız.Hepimiz seni çok seviyoruz.İyiki böyle bir fan sitesi kurmuşlar ki,düşüncelerimizi bu sayfalara dökebiliyoruz.

İletmek istedikleriniz..
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki